Nakon Splitsko-dalmatinske predsjednik Hrvatske stranke umirovljenika Veselko Gabričević posjetio je i Dubrovačko-neretvansku županiju. Tom je prigodom u Dubrovniku sudjelovao na konferenciji za medije na kojoj je bilo govora o najnovijim aktivnostima stranke vezanim uz zaštitu prava i dostojanstva umirovljenika.
Uz predsjednika županijske organizacije HSU-a Cvijetu Cvjetkovića domaćin konferencije bila je i predsjednica GO HSU Dubrovnik Olga Muratti obzirom da je cilj konferencije bio i davanje podrške glasačima HSU-a na predstojećim izborima za gradske kotare.
Djela, ne riječi!


