Arhiva vijesti

Izabrano novo vodstvo GO HSU Osijek!

U velikoj dvorani Gradske čevtrti Gornji Grad u Osijeku održana je jučer izvanredna izborna skupština Gradske organizacije HSU-a Osijek na kojoj je za novog predsjednika

Veselko Gabričević u Karlovačkoj županiji

Predsjednik HSU-a Veselko Gabričević nastavio je predizbornu kampanju za parlamentarne izbore obilaskom Karlovačke županije koja cijela pripada VII. izbornoj jedinici u kojoj se on nalazi